• In English
  • В.Ярема: Уряд робить перші кроки для подолання корупції та наближення діяльності державних органів до євростандартів
    опубліковано 18 березня 2014 року о 17:43

    Перший віце-прем’єр-міністр України Віталій Ярема заявив, що Уряд робить перші кроки, щоб подолати корупцію та приблизити діяльність державних органів до європейських стандартів. Про це Віталій Ярема сказав у вівторок під час спільного брифінгу з Міністром юстиції України Павлом Петренком, на якому урядовці окреслили перспективи діяльності Уряду, направлені на реформування Державної виконавчої служби та знищення корупційних схем в роботі Міністерства юстиції України.

    Віталій Ярема повідомив, що за рішенням судів на сьогодні є заарештованим майно на суму близько 16 мільярдів гривень. Він зауважив, що якщо раніше існували схеми, завдяки яким це майно реалізовували комерційні структури, то наразі Уряд пропонує здійснювати це через електронні біржові торги, що дозволить проводити ці торги з максимальною відкритістю та доступністю.

    Урядовець висловив переконання, що ті комерційні структури, які були наближені до керівників попереднього уряду та до людей, які мають відношення до Верховної Ради, будуть знищені, продаж майна здійснюватиметься прозоро і виручені кошти почнуть надходити до державного бюджету та відшкодовуватися учасникам судових процесів.