• In English
 • Сергій Яровий: Зброя, яка перебуває у громадян незаконно, має бути здана
  опубліковано 18 березня 2014 року о 17:34

  На сьогоднішній день вже здано близько 1 тисячі одиниць нелегальної зброї. Про це заступник Міністра внутрішніх справ заявив на брифінгу в Кабінеті Міністрів України, присвяченому станові криміногенної обстановки в державі.

  За словами Сергія Ярового, криміногенна обстановка у країні залишається складною. Крім того, даються взнаки певні проблеми із призначенням нових керівників, що позначається на можливості оперативно взяти під контроль обстановку в регіонах.

  Також ускладнюють обстановку масові заходи на сході та півдні України. До охорони громадського порядку в них залучається максимальна кількість особового складу органів внутрішніх справ. Правоохоронці намагаються оперативно реагувати, аби не допустити повторення тих подій, які вже відбулися на сході України.

  Ще одне питання, яке турбує МВС – зброя, яка знаходиться на руках у громадян. Міністром внутрішніх справ України прийняте рішення про проведення заходів з добровільної здачі зброї. Для цього правоохоронці залучають можливості засобів масової інформації.

  «Ми проводимо роботу для того, щоб ця зброя була здана, а люди, які її добровільно здадуть, – не притягувалися до кримінальної відповідальності. Всі, хто мають зброю, повинні бути або в Національній гвардії, або у Збройних Силах. Решта – це незаконно», – підкреслив Сергій Яровий.

  За його словами, на сьогоднішній день громадяни вже добровільно здали близько 1 тисячі одиниць зброї, яка перебувала в них нелегально.

  Нагадаємо, що з 4 до 21 березня тривають заходи з добровільної здачі громадянами тієї зброї, що знаходиться в них незаконно. Особи, які добровільно звернулися до міліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігаються ними незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності.