• In English
 • Міністр інфраструктури: Портову реформу буде впроваджено
  опубліковано 17 березня 2014 року о 18:30

  Мінінфраструктури продовжить портову реформу, однак з певним коректуванням. Про це сьогодні, 17 березня, під час брифінгу у Кабінеті Міністрів України повідомив Міністр інфраструктури України Максим Бурбак.

  «Під час круглого столу з представниками Європейської Бізнес Асоціації ми обговорили портову реформу й створення Адміністрації морських портів. Вони схвалюють її, а тому бурхливо реагують на законопроект, поданий до Верховної Ради щодо інституту АМПУ. Тому наголошую, Мінінфраструктури буде впроваджувати цю реформу, але її треба коректувати», - сказав Максим Бурбак.

  Міністр наголосив, що експерти Європейської Бізнес Асоціації та громадськість підтримують концепцію започаткованої реформи у портовій галузі, а потенційні західні інвестори висловлюють чітку зацікавленість у реалізації низки проектів, проте висувають й умовигарантію захисту своїх інвестицій.

  «Я почув сигнал від західних інвесторів про готовність інвестувати в Україну, але за умов, які держава повинна створити і головне неухильно дотримуватись. Зокрема йдеться й гарантування захисту інвестицій», - зазначив Максим Бурбак.

  Максим Бурбак підкреслив, що усі рішення стосовно розвитку галузі, не лише портової сфери, прийматимуться за активної участі громадськості та широкого кола експертів.