• In English
 • Данило Лубківський прийняв Посла Республіки Сербія в Україні
  опубліковано 17 березня 2014 року о 18:20

  Заступник Міністра закордонних справ України Данило Лубківський прийняв Посла Республіки Сербія в Україні Радо Булатовича з метою доведення стурбованості української сторони у зв’язку з останніми заявами та коментарями окремих сербських політиків щодо подій у нашій державі.

  Було наголошено, що з огляду на традиційно дружні українсько-сербські відносини у Києві розраховують на підтримку з боку офіційного Белграду, зокрема після формування нового Уряду за результатами дострокових парламентських виборів у Сербії 16 березня ц.р.

  Зі свого боку Посол Сербії Р.Булатович запевнив, що сербська сторона виступає за  територіальну цілісність України, а також висловив готовність до продовження плідного двостороннього діалогу.

  Заступник керівника вітчизняного зовнішньополітичного відомства Д.Лубківський особливо  підкреслив, що будь-які антиукраїнські дії громадян Сербії насамперед шкодитимуть самій же Сербській державі.

  У ході зустрічі сторони також обговорили перспективи українсько-сербської взаємодії, торкнулися розвитку ситуації навколо Косово.