• In English
 • Максим Бурбак: Транспортне сполучення із Кримом забезпечуватиметься у повному обсязі
  опубліковано 17 березня 2014 року о 17:59

  Ситуація у АР Крим не вплине на транспортне сполучення між материковою частиною України і півостровом. Про це сьогодні, 17 березня, під час брифінгу у Кабінеті Міністрів України повідомив Міністр інфраструктури України Максим Бурбак.

  «Кримневід’ємна частина України і ми забезпечуватимемо в повному обсязі транспортне сполучення з нашим населенням, яке проживає в автономії. Так, можливо із вимушеними затримками, але кримчани зможуть дістатися до будь-якого куточка України», - наголосив Максим Бурбак.

  За словами Міністра, на сьогодні не приймає рейси з Києва та інших міст України аеропорт «Сімферополь» - через неможливість гарантування безпеки польотів. Залізниця ж працює у штатному режимізатримки виникають лише на території АР Крим, де озброєні загони так званої «місцевої самооборони» проводять перевірки пасажирів. Автомобільним транспортом дістатися на півострів, не зважаючи на блок-пости на трасах, теж можна.

  Також Максим Бурбак зазначив, що націоналізація жодного транспортного об’єкту, що входить до сфери управління Мініфраструктури, - неможлива. На будь-які спроби такого характеру Мініфраструктури реагує зверненням до Генеральної прокуратури України для правової оцінки.