• In English
 • Ігор Швайка: У Громадській раді мають бути критичні і водночас конструктивні представники інституцій
  опубліковано 15 березня 2014 року о 10:47

  14 березня за участі Міністра аграрної політики та продовольства Ігоря Швайки та під головуванням президента Української аграрної конфедерації Леоніда Козаченка відбулись установчі збори формування нового складу Громадської ради при Мінагрополітики. Під час зборів також обговорювались механізми взаємодії влади та інститутів громадянського суспільства у процесі реалізації Програми діяльності Уряду та шляхи подолання корупційних схем у аграрній галузі.

  У вступному слові Міністр наголосив, що новий Уряд і керівництво Міністерства приділяє велику увагу налагодженню прямого зв’язку з різними інститутами громадянського суспільства та бізнесом.

  «Для того щоб Громадська рада функціонувала повноцінно й ефективно потрібен регулярний та зворотній зв'язок. Переконаний, що в складі Громадської ради мають бути люди, які критично оцінюють діяльність міністерства та одночасно висувають конструктивні пропозиції щодо роботи відомства», -  підкреслив Ігор Швайка. «Хотів би проводити з вами регулярні консультації, для того, щоб обмінюватися досвідом, враховувати побажання бізнесу та інституцій громадянського суспільства. Сподіваюся, ми з вами знайдемо той компромісний і конструктивний варіант співпраці, і забезпечимо нормальну роботу АПК», - наголосив Міністр.

  Під час проведення установчих зборів було визначено новий персональний склад Громадської ради при Мінагрополітики, до якого увійшло 74 представника громадських організацій. Новий склад Громадської ради обрав головою Леоніда Козаченка, його заступником Голову Аграрного союзу України Геннадія Новікова. Також було сформовано 5 робочих комісій Громадської ради.