• In English
 • Віталій Ярема обговорив ситуацію в Україні з місією ООН з прав людини
  опубліковано 14 березня 2014 року о 18:30

  У п’ятницю, 14 березня Перший віце-прем’єр міністр України Віталій Ярема зустрівся з місією ООН на чолі з помічником Генерального секретаря ООН з прав людини Іваном Шимоновичем.

  Віталій Ярема висловив подяку Організації Об’єднаних Націй за пильну увагу до подій в Україні і готовність допомогти у вирішенні проблем.

  Представник ООН підтвердив плани Організації Об’єднаних Націй про розгортання в Криму місії Управління Верховного комісара ООН з прав людини. Головним завданням місії, за його словами, буде встановлення фактів порушень прав людини на території Автономної Республіки Крим. Іван Шимонович запевнив, що місія готова виступити гарантом того, що порушення прав людини в Україні не приховуватимуться. Водночас, робота місії допоможе запобігти фактам спекуляції та побудови пропаганди, яка базується на неправдивій інформації щодо фактів порушень прав людини.

  Віталій Ярема наголосив, що пріоритетом діяльності нового Уряду є встановлення миру та спокою в Україні. А також зазначив, що одним з першочергових завдань є розслідування злочинів і порушень прав людини, здійснених в Україні та притягнення винних до відповідальності.

  Перший віце-прем’єр-міністр запевнив, що місія ООН може розраховувати на повну підтримку Уряду України.