• In English
 • Держлікслужба України успішно пройшла аудит на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO
  опубліковано 13 березня 2014 року о 14:14

  Річний план державних закупівель на 2014 рік УАБ

  Державна служба України з лікарських засобів успішно пройшла сертифікаційний аудит на відповідність вимогам стандарту ISO 9001:2008. Про це 7 березня 2014 р., під час презентації звіту, що містить дані, перевірені в рамках проведення аудиту, повідомила заступник директора Департаменту сертифікації, провідний аудитор TUVRheinland® Н. Данько.

  На підставі даного звіту аудиторська група рекомендує органу сертифікації видати Держлікслужбі України міжнародний сертифікат відповідності вимогам стандарту ISO 9001:2008.

  Від імені TUVRheinland® Н. Данько побажала співробітникам Держлікслужби України успіхів у подальшому поліпшенні системи менеджменту якості.

  Вона підкреслила, що протягом найближчих трьох років від початку дії сертифіката і після його закінчення TUVRheinland® разом із Держлікслужбою України буде нести відповідальність за впроваджену систему менеджменту якості.

  Як зазначила Н. Данько, TUVRheinland® буде щорічно проводити наглядові аудити. Найближчий такий аудит заплановано здійснити з 7 грудня 2014 по 7 березня 2015 рр.