• In English
  • Змінено порядок прийняття рішення про визнання вантажів, коштів та послуг гуманітарною допомогою
    опубліковано 13 березня 2014 року о 12:15

    Внесено зміни до Порядку взаємодії органів центральної виконавчої влади та Національного банку України щодо визнання вантажів (товарів), коштів, у тому числі в іноземній валюті, виконаних робіт, наданих послуг гуманітарною допомогою. Відповідну постанову Кабінет Міністрів прийняв на засіданні 12 березня 2014 року. При цьому Міністерству соціальної політики доручено допрацювати текст постанови з урахуванням зауважень, які були озвучені під час обговорення.

    На сьогодні діє відповідний Порядок, затверджений постановою КМУ від 25.03.2013 №241. Відповідно до нього, передбачено такі терміни розгляду документів заявників: Мінсоцполітики опрацьовує документи протягом 5 робочих днів, центральні органи виконавчої влади та  Нацбанк погоджують проект рішення протягом 5 днів. У разі наявності розбіжностей у триденний термін проводиться погоджувальна нарада, за результатами якої Мінсоцполітики в одноденний термін приймає рішення і розміщує його на офіційному сайті. Таким чином процедура визнання гуманітарною допомогою займає майже два тижні.

    Змінами передбачено спрощення процедури розгляду. Рішення прийматиметься робочою групою при Мінсоцполітики, до складу якої входитимуть уповноважені представники відповідних центральних органів виконавчої влади та Нацбанку.