• In English
  • Віталій Ярема: Українські військові у Криму демонструють неабияку витримку та мужність
    опубліковано 12 березня 2014 року о 18:53

    Уряд знаходитиме всі можливості для забезпечення належного функціонування української армії у цей непростий час. Про це сказав Перший віце-прем’єр-міністр України Віталій Ярема під час засідання Кабінету Міністрів України 12 березня.

    Оцінюючи поведінку Збройних Сил України за час ескалації збройного конфлікту у Криму, Віталій Ярема зауважив, що сподівання російської сторони на те, що українські військові зброєю відреагують на агресію не справдилися. «Наші офіцери і солдати продемонстрували  неабияку витримку, мужність та гідність», - наголосив урядовець, додавши, що жодна провокація з боку російських солдат не знайшла відповіді та продовження.

    Перший віце-прем’єр-міністр висловив упевненість у тому, що українська армія виконає свій високий обов'язок із захисту України, не дивлячись на те, що протягом останніх чотирьох років здійснювалася системна диверсія з підриву національної безпеки і оборони України. Він також запевнив, що Уряд знаходитиме всі можливості для збільшення фінансування потреб Збройних Сил та поінформував про вже здійснені заходи.