• In English
  • До уваги автоперевізників: Мінінфраструктури інформує про порядок в’їзду до та виїзду з Росії
    опубліковано 12 березня 2014 року о 18:04

    Міністерство інфраструктури України інформує автоперевізників про порядок в’їзду до Росії та виїзду з території цієї держави. Зміни до порядку було внесено до Федерального Закону від 15.08.1996 № 114-ФЗ «Про порядок виїзду з Російської Федерації та в’їзду в Російську Федерацію» такими Федеральними Законами Російської Федерації: від 05.07.2013 № 207-ФЗ «Про внесення змін в окремі законодавчі акти Російської Федерації з метою вдосконалення міграційного законодавства та відповідальності за його порушення» та від 05.07.2013 № 224-ФЗ «Про внесення змін в окремі законодавчі акти Російської Федерації».

    Цими змінами передбачено, що іноземному громадянину, який протягом трьох років на території Російської Федерації неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності або має несплачені штрафні санкції (у тому числі за порушення правил дорожнього руху), може бути заборонено в’їзд на територію Російської Федерації.

    З метою запобігання конфліктних ситуацій Міністерство інфраструктури України звертається з проханням враховувати вищевказану інформацію при плануванні перевезень до/з Російської Федерації.