• In English
 • Богдан Червак закликав журналістів не називати російські війська "зеленими чоловічками"
  опубліковано 12 березня 2014 року о 11:15

  Директор департаменту інформаційної політики Держкомтелерадіо України Богдан Червак закликав керівників телерадіокомпаній України та журналістів називати речі своїми іменами, висвітлюючи конфлікт у Криму.

  «Російські ЗМІ цілеспрямовано і брутально ведуть проти України інформаційну війну, мета якої дестабілізувати ситуацію до такої міри, щоб російські війська легко здійснили повномасштабну окупацію території нашої держави, - зазначається у зверненні. - Тому сьогодні як ніколи необхідно здійснювати послідовну, наступальну та в інтересах збереження незалежності і територіальної цілісності України інформаційну політику.

   Зараз настав той час, коли в інформаційних програмах, новинах треба називати речі своїми іменами. В Україні, на території Криму немає «зелених чоловічків» або ж загонів «народної самооборони Криму», а є російські окупаційні війська. Немає прем'єр-міністра Криму Аксьонова. А є нелегітимний та не визнаний українською владою авантюрист, який називає себе «прем'єр-міністром». Усі рішення, які у ці дні приймає парламент Криму треба трактувати як «так звані» або ж незаконні, оскільки ведуть до сепаратизму».

  Повний текст заяви поширило інтернет-видання «Телекритика».