• In English
 • У Криму фінансування соцвиплат відбувається в повному обсязі та в гривневому еквіваленті
  опубліковано 11 березня 2014 року о 16:40

  Фінансування соціальних виплат жителям Криму і Севастополя відбувається в повному обсязі та згідно з графіками. Про це, виступаючи на брифінгу, заявила Міністр соціальної політики Людмила Денісова.

  «Хочу заспокоїти кримчан, фінансування виплат відбувається своєчасно, відповідно до графіка і в гривневому еквіваленті. Ми знайдемо будь-які способи, аби кошти, що виділяються з держбюджету та фондів соціального страхування, були доставлені кожному кримчанину і севастопольцю», - сказала вона.

  Разом з тим Міністр зазначила, що при зарахуванні коштів на рахунок Держказначейства іноді з незрозумілих причин виникають збої. Так, за словами Людмили Денісової, 7 березня кошти на виплати фондами соціального страхування були відправлені о 13:00, при цьому тільки о 19:00 вони були отримані. «Щоб прояснити ситуацію, ми зв'язувалися з керівництвом Казначейства, проте чіткої відповіді не отримали. На даний момент за коштами, профінансованими 7 березня, відбуваються виплати » , - сказала вона.

  Міністр підкреслила, що також спілкувалася і з керівництвом Пенсійного фонду в Криму. «Гроші у них є, підкріплення з Нацбанку вони отримали, пошта і банк здійснюють всі виплати вчасно і в повному обсязі», - заявила Людмила Денісова.