• In English
  • Держсільгоспінспекція обговорює з громадськістю зміни до проекту Закону з насінництва та розсадництва
    опубліковано 11 березня 2014 року о 16:35

    В Державній інспекції сільського господарства України відбулася нарада на якій розглянуто проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів у сфері насінництва та розсадництва". Попередньо цей документ було розглянуто та обговорено із галузевими Асоціаціями та представниками вітчизняного ринку насінництва і розсадництва.

    Зокрема, законопроект розроблено у зв'язку з необхідністю гармонізації системи сертифікації насіння і садивного матеріалу з вимогами СОТ і ЄС. Проектом передбачається посилення гарантії щодо відкритості, прозорості й системності державного нагляду (контролю) у сфері насінництва та розсадництва. Крім того, передбачається удосконалення механізму проведення арбітражного (експертного) визначення якості насіння і садивного матеріалу, визначення органів, на які покладаються повноваження із забезпечення формування, реалізації державної аграрної політики у сфері лікарського насінництва та розсадництва, забезпечення соціального діалогу на галузевому рівні.

    Тож, для обговорення на загальнонаціональному рівні та врахування думок усіх зацікавлених сторін, проект Закону розміщенно на офіційному веб-сайті Держсільгоспінспекції України в рубриці «проекти регуляторних актів». Пропонуємо усім зацікавленим ознайомитись з ним та надати свої пропозиції.