• In English
 • У випадку незаконного позбавлення ліцензій підприємці можуть оскаржити дії органу ліцензування
  опубліковано 11 березня 2014 року о 16:07

  Для досудового вирішення спорів у сфері ліцензування в Службі вдало діє  Експертно-апеляційна рада – унікальний і практично єдиний в Україні механізм подібного роду.

  Вплинути на прийняті Службою результати нереально, оскільки рада створена на паритетних засадах – практично 50% чиновників і стільки ж громадськості.

  Якщо підприємець має проблеми з отриманням (переоформленням) ліцензії, ми запрошуємо відповідний орган ліцензування, самого підприємця та в якості незалежного арбітра допомагаємо вирішити проблемні питання.

  Рада також є гарним майданчиком для експертизи проектів нормативно-правових актів органів виконавчої влади з питань ліцензування, коли фахівці-практики мають змогу розробити рекомендації з основних проблем державної політики у сфері ліцензування.

  Підтвердженням дієвості ЕАР є зменшення скарг підприємців. Якщо 4 роки тому в рік ми отримували понад 400 звернень, то зараз – удвічі менше. Більше не скаржаться ліцензіати на порушення процедур чи термінів перевірки або неякісно оформлений акт за її результатами. Водночас, зникли випадки, коли на 20 автобусів офіційно працевлаштовані 2 водія або щоб водії отримували лише півтори тисячі гривень зарплату.