• In English
 • Питання з перерахунком заробітних плат кримських військових чітко вирішено - Арсеній Яценюк
  опубліковано 10 березня 2014 року о 15:51

  «Зараз ми вживаємо всіх заходів, щоб відновити функціонування банківської системи і казначейства в Криму», - повідомив журналістам у понеділок, 10 березня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

  За його словами, «так звана окупаційна влада Криму заявила, що вони переходять на рубльову зону, і фактично відрубали обслуговування як казначейства, так і Національного банку України».

  Арсеній Яценюк повідомив, що зараз перерахування заробітних плат військовим здійснюється через один із українських банків. «Усі 125 млн. грн (одноразового грошового забезпечення військовослужбовців Криму. – ред.) будуть перераховані на персональні карткові рахунки кожного військового. Це питання чітко вирішено».

  «З завтрашнього дня ми всі перерахування вже здійснюємо», - наголосив Прем’єр-міністр.

  Він також нагадав, що на території Криму був перерваний зв’язок через «Укртелеком», і Уряд тричі намагався відновити його через засоби супутникового зв’язку. Більш того, як підкреслив Арсеній Яценюк, були спроби захоплення відповідних приміщень для того, «щоб були відкриті бази даних НБУ і Державного казначейства України».

  «Зараз ми вживаємо всіх заходів, щоб відновити функціонування банківської системи і казначейства», - наголосив Арсеній Яценюк.