• In English
 • Держприкордонслужба: Кордони з боку Російської Федерації та Молдови посилено
  опубліковано 09 березня 2014 року о 17:24

  9 березня Перший заступник Голови Державної прикордонної служби Павло Шишолін під час засідання Кабінету міністрів України поінформував членів Уряду про ситуації на східних ділянках кордону України.

  Так, зокрема, Павло Шишолін розповів, що на кордоні з Російською Федерацією за дорученням в.о. Президента і Прем’єр-міністра України триває спільна операція з МВС, СБУ під назвою "Кордон". «Створено угрупування у складі понад 600 чоловік додатково до тих сил і засобів, які несуть службу в постійному режимі. Всього охороняє східну ділянку державного кордону 5,5 тис. військовослужбовців», - повідомив він.

  Основні зусилля направлені на недопущення в'їзду на територію України іноземців, причетних до екстремістської діяльності. Щодоби не пропускається на територію України і юридично відмовляються не менше 500 осіб. Станом на сьогодні не пропущено більше 3,5 тис. чоловік.

  Щодо ситуації на кордоні з Молдовою. Зважаючи на загострення ситуації так званому Придністровському сегменті, з 7 березня розпочато операцію "Рубіж". Проведено додатковий розрахунок сил і засобів і з 9 березня вдвічі збільшено угрупування за рахунок сил Держприкордонслужби.