• In English
 • Центр міжнародного приватного підприємництва запропонував свої послуги щодо антикорупційних заходів
  опубліковано 07 березня 2014 року о 11:06

  Міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета провів зустріч із представниками Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE), під час якої обговорювалась можливість залучення експертів центру до реалізації в Україні антикорупційних заходів, а також проведення аналізу законодавчої бази.

  Директор представництва Центру міжнародного приватного підприємництва в Україні Наталія Баландіна зазначила, що CIPE протягом останніх років активно співпрацює з об’єднаннями малого та середнього бізнесу на всеукраїнському й регіональному рівнях. Тому Центр напряму від бізнесу отримує інформацію про ті прояви корупції, з якими стикаються підприємці.

  На її думку, знання та досвід CIPE стане у нагоді Мінекономрозвитку, «щоб ліквідувати ті чинники, які змушують підприємців давати хабарі».

  Також Наталія Баландіна повідомила, що експерти Центру можуть допомогти Міністерству провести експертизу тих чи інших нормативно- правових актів.

  У цьому контексті Павло Шеремета наголосив, що створення законодавчої бази, яка сприятиме розвитку підприємництва, нині є дуже важливим для економіки України.

  «Ми хочемо створити законодавство, яке дозволить Україні увійти до десятки країн за комфортністю умов ведення бізнесу», – зазначив Міністр.

  При цьому він повідомив, що наразі є необхідність наведення ладу у законодавстві в сфері державних закупівель, зокрема це стосується основного закону «Про здійснення державних закупівель».

  Довідково

  Центр міжнародного приватного підприємництва (CIPE) зміцнює демократію в усьому світі через розвиток приватного підприємництва та ринкові реформи. CIPE – один із чотирьох головних інститутів Національного фонду розвитку демократії (США). З 1983 року CIPE працює з лідерами ділового співтовариства, політиками і журналістами, створюючи інститути громадянського суспільства, життєво необхідні для існування демократичного суспільства. Основні напрямки діяльності CIPE включають боротьбу з корупцією, підприємницькі об'єднання, представництво й захист інтересів членів, корпоративне управління, демократичне управління, доступ до інформації, тіньовий сектор і право власності, а також програми для жінок та молоді.