• In English
 • Пенсії колишнім військовим профінансовані Пенсійним фондом України в повному обсязі в усіх регіонах
  опубліковано 07 березня 2014 року о 11:36

  Фінансування пенсійних виплат колишнім військовослужбовцям відбувається однаково для всіх регіонів, а виплачені вони будуть у розмірі, в якому призначалися. Про це повідомила Міністр соціальної політики України Людмила Денісова.

  «За інформацією Пенсійного фонду, 6 березня на фінансування пенсійних виплат колишнім військовослужбовцям України було направлено понад 1,4 млрд. грн. Ця сума повністю задовольняє потребу у забезпеченні виплатами майже 570 тис. колишніх військових в усіх регіонах, тобто березневі пенсії всім будуть виплачені в розмірі, що був призначений», - сказала вона.

  Людмила Денісова відзначила, що вже сьогодні колишні військові мають одержати належні їм виплати у поштових відділеннях та відділеннях банків. «Це стосується усіх регіонів без жодного винятку. Так, зокрема, для фінансування пенсій 47 тис. колишніх військових до АР Крим та Севастополя Пенсійним фондом України було направлено понад 120 млн. грн. Для затримки або невиплати їм пенсій немає жодних підстав», - сказала вона.

  Нагадаємо, в Україні проживає 13,5 млн. пенсіонерів. Щомісяця вони одержують пенсійні виплати відповідно до графіка поденних виплат з 4 по 25 число. Станом на вечір 6 березня в Україні на виплату березневих пенсій вже профінансовано 7,0 млрд. грн., що становить 32,7% від місячної потреби.