• In English
 • На Дніпропетровщині представлені основні завдання роботи обласної влади
  опубліковано 06 березня 2014 року о 17:26

  Заступник голови облдержадміністрації Борис Філатов представив 4 основні завдання роботи нової команди обласної влади. Це збереження суверенітету та територіальної цілісності України, стабілізація соціальної та економічної ситуації на Дніпропетровщині, формування прозорих «правил гри» та усунення цензури, а також проведення вільних чесних виборів Президента України. Про це він повідомив під час прес-конференції.

  «Всі ці завдання глобальні, але ми повинні виконати їх у найкоротший термін», - наголосив Борис Філатов.

  Борис Філатов наголосив, що сьогодні всі зусилля потрібно сконцентрувати на збалансованості бюджетів та забезпеченні соціальних виплат.

  Він також пояснив, що завдання встановити «нові правила гри» передбачає кадрові зміни в регіоні. Наразі ведуться консультації з усіма політичними силами, з бізнес-колами, лідерами громадської  думки, для того, щоб стабілізувати ситуацію в районах.

  Також з наступного тижня Борис Філатов планує розпочати цикл робочих зустрічей у районах як з діючою владою, так і з громадськістю:політичними партіями, активістами, представниками бізнесу тощо.

  «У першу чергу це потрібно зробити для того, щоб зрозуміти що зараз відбувається на місцях. І після цього – після широких консультацій та можливого аудиту, ми будемо приймати кадрові рішення. Ми повинні чітко, прозоро та, дотримуючись певних критеріїв, визначитися у кадровій політиці», - сказав Борис Філатов.