• In English
 • У Міністерстві юстиції знайшли, на чому зекономити 163 млн. грн.
  опубліковано 06 березня 2014 року о 11:04

  На виконання доручення Кабінету Міністрів щодо суворої економії бюджетних коштів міністерствами та відомствами, Міністерство юстиції ініціює внесення змін до постанови «Про внесення зміни до пунктів 18-20 Порядку витрачання, зберігання, обігу спеціальних бланків нотаріальних документів і звітності про їх використання».

  За словами Міністра юстиції Павла Петренка, завдяки цьому вдасться суттєво зменшити вартість виготовлення нотаріальних документів та спеціальних бланків реєстрів Міністерства юстиції України. «Мін’юст став одним із перших міністерств, яке на виконання доручень Кабінету Міністрів активно оптимізує власні витрати. Проте такі кроки з економії державних коштів ні в якому разі не вплинуть на якість надання послуг», - підкреслив він.

  Відтепер при виготовленні бланків не використовуватимуться голографічні елементи, які виготовляються з фольги та деметалізованих елементів.

  За словами Павла Петренка, голографічний елемент є найдорожчою складовою бланку. Окрім того, зазначає Міністр, виготовлення цих елементів здійснюється виключно з імпортованих матеріалів, що призводить до ризику не прогнозованої зміни вартості бланку в результаті коливань курсу гривні до євро чи долару США.

  «На сьогодні ціна спеціальних бланків коливається від 5,4 до 18,9 грн. Вартість нових документів становитиме лише 2,5 грн. для всіх видів бланків. А економія державного бюджету становитиме 163 млн. грн. на рік», - завірив Павло Петренко.