• In English
 • Андрій Мохник провів зустріч із представниками екологічної спільноти
  опубліковано 05 березня 2014 року о 19:44

  5 березня 2014 року Міністр екології та природних ресурсів України Андрій Мохник зустрівся із представниками громадських екологічних об’єднань. У заході взяли участь більше 40 представників різних організацій екологічного спрямування. У вступному слові Андрій Мохник коротко визначив основні пріоритети в діяльності міністерства, особливо наголосивши на необхідності розірвати порочне коло корупції в екологічній царині. Необхідними умовами досягнення цієї мети, за словами міністра, є наявність політичної волі з боку керівництва та налагодження тісної взаємодії з широкими колами екологічної спільноти.

  «Нині маємо шанс по-новому започаткувати нашу діяльність. Як її зараз побудуємо – такий результат і отримаємо. Маємо запропонувати механізм комунікації з екологами, зокрема з тими, що працюють на підприємствах, які зазнавали утиску з боку корумпованих структур. Це дозволить ідентифікувати учасників численних корупційних схем», – зазначив Андрій Мохник.

  Міністр також підкреслив нагальну необхідність проведення докорінної люстрації в Мінекології, що має поставити бар’єр на шляху чиновників, які намагатимуться втриматися на посадах, а також звільнить місце для молодих, кваліфікованих, амбітних, і головне – порядних і патріотичних фахівців. Він зауважив: «Щодо корупції і люстрації: це два зовсім різні процеси. За корупцію необхідно притягувати до кримінальної відповідальності та саджати до в’язниці, як це передбачено законодавством України, а люстрація передбачає відсторонення від посади, оскільки ті, хто підпадає під дію люстрації, провадили політику колишнього злочинного режиму».

  Представники екологічної громадськості запропонували новому очільникові Міністерства екології та природних ресурсів своє бачення та шляхи розвитку екологічної галузі в Україні. Кожен мав змогу висловити власну точку зору щодо подальшої співпраці з Мінприроди та запропонувати пріоритетні напрями роботи міністерства.