• In English
 • Юрій Продан зустрівся з представниками місії МВФ в Україні
  опубліковано 05 березня 2014 року о 19:39

  Сьогодні, 5 березня, відбулась робоча зустріч Міністра енергетики та вугільної промисловості України Юрія Продана з представниками місії МВФ в Україні. Зустріч було проведено в рамках візиту місії МВФ в Україну на чолі з Головою місії Ніколаєм Георгієвим.

  У заході взяли участь представники Національного банку України та НАК «Нафтогаз України».

  Візит організовано на прохання керівництва України з метою збору фактичної інформації, яка може бути використана для того, щоб оцінити поточну ситуацію та провести обговорення реформування економіки, що могло б стати основою для програм за підтримки МВФ.

  Під час зустрічі обговорено питання, що стосуються фінансового становища НАК «Нафтогаз України», прогнозних обсягів закупівлі природного газу у 2014 році, планів щодо підвищення тарифів на газ та опалення.

  Представники Української Сторони поінформували, що підготовлено декілька проектів тарифоутворення, у тому числі залежно від ціни на газ, який імпортується Україною.

  За результатами зустрічі Сторони домовилися у найближчий час провести наступний раунд переговорів для обговорення конкретних кроків для отримання кредитів.