• In English
 • На Прикарпатті 22 громадяни з обмеженими можливостями отримали авто від держави
  опубліковано 05 березня 2014 року о 15:30

  Двадцять двоє прикарпатців з обмеженими фізичними можливостями стали власниками спеціалізованих автомобілів марки «SENS». Ключі та документи водіям новеньких авто вручив новопризначений голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Андрій Троценко.

  Як зазначила начальник управління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в області Надія Глинська, спеціалізовані авто отримали від держави особи, які мають проблеми з опорно-руховим апаратом, травмовані на виробництві, з першою чи другою групами інвалідності.

   «Для людей з особливими потребами отримати в користування довгоочікуваний автомобіль - це надзвичайно важливо»,-  зазначає новопризначений голова Івано-Франківської облдержадміністрації Андрій Троценко. – Тож, розпочинаючи  свою працю на вельми відповідальній посаді голови облдержадміністрації, для себе ставлю завдання, щоб це добре, гуманне  починання мало продовження в нашій області».

   Андрій Троценко запевнив щасливих власників авто та місцевих журналістів, які висвітлювали цю урочисту подію: «Докладемо всіх зусиль для того, щоби нова влада в Україні, й зокрема на Прикарпатті, думала насамперед  про пересічну людину».