• In English
 • На українсько-російському державному кордоні прикордонники не пропустили до України 377 громадян Росії
  опубліковано 05 березня 2014 року о 10:44

  Сьогодні уночі, під час оформлення потяга «Москва – Сімферополь» в залізничному пункті пропуску «Харків-пасажирський», прикордонниками Харківського загону затримано одного громадянина Росії, який прямував до Автономної Республіки Крим для участі в заходах дестабілізаційного характеру. Під час здійснення перевірки документів та опитування у росіянина була виявлена камуфльована форма та армійські черевики. Про чоловіка спортивної статури з татуюванням «ВДВ» прикордонники повідомили співробітників СБУ. Зі слів чоловіка, він прямував до родичів у Миколаїв.

  У ході проведення фільтраційних заходів у росіянина був виявлений військовий квиток командира відділення підрозділу спеціального призначення  військово-десантних військ Російської Федерації. Також згодом  у мобільному телефоні було виявлено текстове повідомлення «Уехал в Крым, оттуда на  фронт – воевать, если что я болен». 

  Загалом за добу на українсько-російському державному кордоні під час проведення заходів з посилення прикордонного контролю на в’їзд в Україну  не пропущено у пунктах пропуску 337 громадян  Російської Федерації, 4 з них заборонено в’їзд в Україну. 

  Як раніше повідомлялось, з метою недопущення в’їзду в Україну з території РФ організованих груп, окремих осіб, які можуть брати участь у заходах екстремістського характеру  на території України в пунктах пропуску для автомобільного сполучення та місцевих пунктах пропуску проводиться посилений прикордонний контроль та відповідні заходи.

  У разі виявлення осіб, які надали неправдиві відомості про мету запланованого перебування в Україні, слідують для участі в різного роду масових заходах, а також причетні до участі у заходах з дестабілізації обстановки в Україні та інших підривних акціях, прикордонники забороняють в’їзд в Україну.