• In English
 • Міністр Кабінету Міністрів України провів зустріч з делегацією Національних Зборів Французької Республіки
  опубліковано 04 березня 2014 року о 14:20

  Міністр Кабінету Міністрів України Остап Семерак провів зустріч з  делегацією Національних Зборів Французької Республіки на чолі з Депутатом Національних Зборів Французької Республіки від Департаменту Сена-Сен-Дені, Головою Комісії у закордонних справах Елізабет Гігу.

  Під час зустрічі сторони обговорили питання внутрішньополітичної ситуації в Україні, зокрема, що стосуються російсько-українського конфлікту на Кримському півострові. Остап Семерак наголосив, що Уряд України демонструє «максимальну витримку». За його словами, «були надані відповідні розпорядження Збройним Силам України – не покидати дислокацію своїх військових частин, не застосовувати зброю під час можливих провокацій».

  Під час зустрічі сторони також обговорили актуальні питання економічного та політичного характеру.

  Зокрема, йшлося про те, що Україна розраховує на відновлення програми євроінтеграції та підтримку з боку Франції та ЄС у якнайшвидшому відновленні співпраці з міжнародними фінансовими інституціями, в першу чергу – з МВФ. «Ми розраховуємо на підтримку з боку Франції у прагненні України щодо відновлення програми співпраці з Міжнародним валютним фондом», - сказав Остап Семерак.

  Він повідомив, що 6 березня планується участь Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка у саміті Ради Європи у Брюсселі.

  Остап Семерак також зазначив, що Україна розраховує на експертну допомогу Франції для реалізації конкретних проектів у рамках продовження в Україні внутрішніх реформ. «Ми прийняли рішення щодо запрошення експертів, які могли б працювати радниками у міністерствах українського Уряду», - сказав Міністр Кабінету Міністрів.

  У свою чергу Елізабет Гігу запевнила у підтримці прагнень України. Вона наголосила, що «ті пропозиції, які вже на сьогодні озвучувалися, – зокрема позика у сумі понад 6 млрд. євро з боку Європейського Союзу за вигідними процентними ставками та допомога з боку МВФ на підтримку платіжного балансу, – вже найближчим часом дадуть можливість збалансувати економічну ситуацію в Україні».