• In English
 • Уряд внесе секвестр бюджету, - Арсеній Яценюк
  опубліковано 03 березня 2014 року о 18:30

  «Перше завдання, яке поставлене Міністру фінансівце секвестр державного бюджету», - повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час зустрічі з Європейською Бізнес Асоціацією у понеділок. 3 березня.

  Він наголосив, що цьогорічний бюджет був ухвалений на нереальних макроекономічних показниках: «Саме тому по місії Міжнародного валютного фонду в першу чергу ми повинні відпрацювати макроекономічну картину».

  Арсеній Яценюк також підкреслив, що нинішній бюджет був сформований на нереальних доходах державного бюджету: «За моїми попередніми оцінками, мова може йти про скорочення державного бюджету від 65 млрд. грн. до 80 млрд. грн. Це катастрофічні цифри».

  «Якщо ми стабілізуємо ситуацію, можливо, в ІІІ і ІV кварталі наші макроекономічні показники покращаться», - наголосив Прем’єр-міністр.

  Арсеній Яценюк підкреслив, що зараз завдання нинішнього Уряду – стабілізувати економічну ситуацію: «Ми в стані її стабілізувати непопулярними методами та угодою з МВФ, через макрофінансову підтримку ЄС, правильну фінансову і банківську політику, прозорі тендери, зменшення корупції і дерегуляцію у всьому секторі. Але на це потрібен час».