• In English
 • Арсеній Яценюк запропонував Європейській Бізнес Асоціації подати до Уряду кандидатури на голів ДПА та Митниці
  опубліковано 03 березня 2014 року о 15:30

  Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк запропонував представникам Європейської Бізнес Асоціації подати до Уряду кандидатури очільників Державної податкової адміністрації та Державної митної служби. Про це він повідомив під час зустрічі з бізнес-спільнотою України в понеділок, 3 березня.

  Арсеній Яценюк нагадав, що новий Уряд ліквідував Міністерство доходів і зборів та відновив Державну податкову адміністрацію і Державну митну службу.

  «Справа не тільки у відновленні структур, а в тому, як ці структури будуть функціонувати», - наголосив Прем’єр-міністр і нагадав, що під час оголошення програми Уряду в Парламенті він повідомив, що керувати податковою адміністрацією і митною службою будуть люди «не з системи».

  За словами Арсенія Яценюка, щодо цього він уже провів декілька зустрічей з представниками найбільших аудиторських компаній.

  Він звернувся до представників бізнес-спільноти з пропозицією в рамках Європейської Бізнес Асоціації подати до Уряду кілька кандидатур, щоб Кабінет Міністрів призначив «нових некорумпованих фахівців» у Державну податкову адміністрацію і Державну митну службу.

  Арсеній Яценюк додав, що це мають бути «люди з західною освітою і знаннями в податкових і митних схемах».

  «Прошу це зробити завтра, щоб у середу вранці Уряд їх призначив, адже ми знаходимось у вкрай складній ситуації», - додав Арсеній Яценюк.