• In English
 • Офіцери штабу Командування ВМС ЗСУ підтвердили вірність Присязі та примусили радикалів залишити територію штабу
  опубліковано 03 березня 2014 року о 12:14

  Сьогодні, 3 березня, на територію штабу Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України у Севастополі за підтримки озброєних російських військовослужбовців проникла група з близько 50 радикально налаштованих осіб, які привели з собою контр-адмірала Березовського Д.В. з метою примушення офіцерського складу до складання «військової присяги на вірність кримському народу».

  О 10.00 у приміщенні штабу відбулися загальні збори особового складу Командування з метою підтвердження вірності народу України та військовій Присязі.

  Присутні на зборах зустріли оплесками виступ виконуючого обов’язки командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України контр-адмірала Сергія Гайдука, який підтвердив рішучість особового складу не піддаватися на провокації, не допускати захоплення зброї, чітко виконувати завдання, визначені Законами та іншими нормативно-правовими актами України, стійко та мужньо переносити труднощі в ситуації, що склалася.

  Учасники зборів відмовилися слухати контр-адмірала Березовського Д.В., якого вчора рішенням виконуючого обов’язки Міністра оборони України було відсторонено від виконання обов’язків командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України за нездатність організувати управління військами в екстремальних умовах.

  Військовослужбовці та працівники ЗС України підтвердили впевненість у правомірності своїх дій.

  Після вжиття відповідних заходів українським військовослужбовцям вдалося примусити радикалів залишити територію штабу.

  Командування ВМС ЗС України продовжує працювати у штатному режимі, здійснюючи керівництво підлеглими військами та силами.