• In English
 • Військовослужбовці дислокованих у Криму частин ЗСУ демонструють незламність духу та вірність Присязі
  опубліковано 03 березня 2014 року о 11:30

  В умовах постійного тиску з боку російських військових та радикально налаштованих елементів військовослужбовці дислокованих у Криму частин Збройних Сил України демонструють незламність духу та вірність Присязі.

  Російська Федерація продовжує вести інформаційну війну проти України з метою виправдання своїх протиправних дій на території суверенної держави.

  Через засоби масової інформації та в мережі Інтернет поширюється неправдива інформація про нібито захоплення російськими військовослужбовцями штабу Командування Військово-Морських Сил України, 1-го окремого батальйону морської піхоти у місті Феодосія, 36-ї окремої бригади берегової оборони у селищі Перевальне та інших військових частин Збройних Сил України, які дислокуються на території АР Крим та у місті Севастополі.

  У зв’язку з цим Управління преси та інформації Міністерства оборони України повідомляє наступне.

  Незважаючи на численні спроби російських військовослужбовців та радикально налаштованих елементів захопити або заблокувати українські військові частини, примусити наших військовослужбовців скласти зброю, постійний психологічний тиск, погрози зброєю та залякування, особовий склад Збройних Сил залишається вірним Присязі та українському народу, демонструє витримку і впевненість у правоті своїх дій.

  Знаходячись в інформаційній блокаді, військовослужбовці військових частин та кораблів Збройних Сил України не піддаються на провокації, стійко та мужньо переносять труднощі в ситуації, що склалася. Вони не мають сумніву у правомірності своїх дій, глибоко усвідомлюючи, що за ними – Батьківщина та Український народ.

  Мужність та стійкість кожного військовослужбовця Збройних Сил України в АР Крим дозволяють не допускати захоплення зброї, чітко виконувати завдання, визначені Законами та іншими нормативно-правовими актами України.