• In English
 • Прикордонники вірні Присязі, попри посилення морального та фізичного тиску російських військових
  опубліковано 03 березня 2014 року о 09:26

  В Криму особовий склад Державної прикордонної служби України продовжує нести службу та залишається вірним Присязі та українському народу.

  Поряд з блокуванням Азово-Чорноморського регіонального управління, Сімферопольського прикордонного загону, відділу прикордонної служби «Керч», Керченського та Севастопольського загонів морської охорони прикордонники продовжують нести службу в пункті пропуску «Крим» та аеропорту Сімферополя.

  Проте останнім часом значно збільшився тиск російських  військових на прикордонників. Під час захоплень прикордонних підрозділів відбувається брутальне застосування фізичної сили, погроза зброєю та залякування. Фахівці російського спецназу намагаються здійснювати психологічний тиск на прикордонників та в ультимативній формі вимагають підпорядкуватися новому керівництву АР Крим. Вони активно ведуть спроби вербування персоналу, вимагають дані оперативних підрозділів та дані оперативних співробітників. Намагаються дізнатися конфіденційну інформацію про керівників структурних підрозділів. До всіх висуваються наполегливі пропозиції щодо співпраці та офіційного працевлаштування.

  Зазначимо, що особливо гостро захоплення підрозділів та тиск на військовослужбовців розпочалися після заяви Голови ВР Криму Володимира Констянтинова про непоступливість прикордонників та активний спротив рішенням новопризначеної влади Криму.

  Наразі мужність та стійкість кожного військовослужбовця Державної прикордонної служби України в АР Крим дозволяє чітко виконувати завдання визначені Законами та іншими нормативно-правовими актами України, не допускати захоплення зброї та здійснювати встановленим порядком прикордонний контроль в пунктах пропуску.