• In English
 • Колективу Мінагрополітики представили нового очільника
  опубліковано 01 березня 2014 року о 09:38

  Міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка був представлений колективу відомства. Він наголосив, що головним завданням Міністерства залишається забезпечення продовольчої безпеки країни, а також створення сприятливих умов для роботи як дрібних, так і великих сільгоспвиробників. Також новий очільник відомства наголосив, що важливим пунктом роботи Міністерства стане нормативна діяльність.

  «Сподіваюся, що найближчими днями ми повністю нормалізуємо роботу відомства і перейдемо у щоденний результативний режим нашої діяльності. Головне завдання нашого міністерства − не контроль над кожним окремим фермером і не втручання в діяльність аграрних корпорацій, а забезпечення умов для плідної діяльності нашої галузі. На нас лежить головне завдання − забезпечення продовольчої безпеки. Те, як країну буде забезпечено продовольством, і буде результатом нашої роботи. Також наше завдання – це нормотворча діяльність у Верховній Раді», − наголосив новий Міністр.

  Ігор Швайка зауважив, що на сьогодні важливим завданням для Міністерства є проведення весняно-польових робіт. Зокрема, про ситуацію на ринку пально-мастильних матеріалів він доповідатиме завтра на засіданні Уряду.

  Окрім цього, очільник звітуватиме про цінову ситуацію на продовольчому ринку, про запаси борошна та зерна в інтервенційному фонді. Заступники міністра побажали йому плідної праці на посаді міністра, а також наголосили, що для ефективної роботи відомства важливо повернутися на свої робочі місця.