• In English
 • Міністр юстиції: Ми повинні забезпечити нову якість роботи органів юстиції та повернути до них довіру громадськості
  опубліковано 28 лютого 2014 року о 19:03

  28 лютого 2014 року Міністр юстиції Павло Петренко провів відеоконференцію з керівниками головних управлінь юстиції в областях, у м. Києві, в АРК та м. Севастополі. Аналізувалась робота органів нотаріату, супровід справ про банкрутство, а також діяльність Державної реєстраційної служби та Державної виконавчої служби України.

  «Завдання органів юстиції – працювати в оперативному режимі та професійно виконувати свої завдання. Акцент – на забезпеченні інтересів населення: це стосується виплат аліментів, виконавчих проваджень по заробітних платах, надання реєстраційних послуг», - наголосив Павло Петренко.

  Міністр юстиції акцентував увагу на «больових точках» роботи органів юстиції: корупційних проявах, неналежному супроводженні справ про банкрутство, умисному затягуванні із розглядом тих чи інших питань, неприйнятті участі в судових засіданнях.

  Павло Петренко наголосив, що окрема увага приділятиметься викоріненню корупції - спільно з правоохоронними органами за всіма виявленими корупційним проявам в органах юстиції будуть прийматися жорсткі заходи.

  «Ми повинні забезпечити нову якість роботи органів юстиції та повернути до них довіру громадськості», - підкреслив Міністр юстиції.

  Окрім того, за словами Міністра юстиції, регіональним підрозділам органів юстиції найближчим часом буде надано узагальнюючі роз’яснення з питань судової практики, які дозволять прибрати усі досі існуючі бюрократичні перепони.