• In English
 • Держветфітослужба тримає ситуацію з АЧС під контролем
  опубліковано 28 лютого 2014 року о 10:06

  У зв’язку із виявленням цього року африканської чуми свиней серед диких та домашніх свиней на території Луганської області, на вимогу Россільгоспнагляду було призупинено сертифікацію живих свиней та м’яса свинини з всієї території України.

  З метою перегляду цих обмежень Держветфітослужбою України підготовлено інформацію про вжиті заходи для локалізації та недопущення розповсюдження АЧС на території України, зокрема, щодо проведення аналізу ризику, визначення критичних точок можливого розповсюдження хвороби, проведення заходів зі знищення хворих та підозрілих у захворюванні тварин, депопуляцію диких кабанів на території Луганської та Донецької областей, регіоналізацію, визначення зон тощо, яка  направлена керівнику Россільгоспнагляду Данкверту С.О.

  Довідково

  Останній випадок АЧС в Україні виявлено 16.02.2014 серед диких кабанів на території Красноярського лісництва ДП «Луганське лісомисливське господарство» м. Луганська.

  На сьогоднішній день ситуація щодо АЧС в Україні є стабільною і знаходиться під постійним контролем Держветфітослужби України.