• In English
 • На Чернігівщині обмежать рух автотранспорту майже всіма автомобільними дорогами області
  опубліковано 26 лютого 2014 року о 11:26

  Рух автотранспорту загальною масою понад 12 тонн з осьовим навантаженням 6-8 тонн буде обмежено на дорогах державного значення, а транспортних засобів загальною масою понад 6 тонн з осьовим навантаженням 4 тони – на дорогах місцевого значення.

  За інформацією Служби автомобільних доріг у Чернігівській області, через перезволоження земляного полотна, що може призвести до руйнування та деформацій покриття автомобільних доріг області, з 3 березня по 20 квітня 2014 року рух вагового та великовагового транспорту буде обмежено майже всіма дорогами області.

  Так автомобільними дорогами державного значення, а саме національними та регіональними буде заборонено пересування транспортних засобів загальною масою понад 12 тонн з осьовим навантаженням 8 тонн, а територіальними – загальною масою понад 12 тонн з осьовим навантаженням 6 тонн. На автомобільних дорогах місцевого значення – обласних та районних, вводиться обмеження руху ваговиків, що важать понад 6 тонн з осьовим навантаженням 4 тонни.

  За повідомленням Служби, протягом терміну дії обмежень рух зазначених транспортних засобів здійснюватиметься автомобільними дорогами: М-01 Київ-Чернігів–Нові Яриловичі, М-02 Кіпті–Глухів–Бачівськ, Н-07 Київ–Суми–Юнаківка  (на ділянці від миєва до м.Прилуки) та Р-61 Батурин-Конотоп-Суми. А також під’їздами до міст Прилуки (від автодороги Н-07, від смт. Ладан та з боку м. Пирятин), Ніжин (від автодороги М-02), Борзна (від автодороги М-02), Бахмач (від автодороги М-02).

  Терміни дії обмежень будуть  визначені на підставі комісійних обстежень залежно від зміни погодно-кліматичних умов та ступеню перезволоження земляного полотна автомобільних доріг області, а додержання перевізниками вагових параметрів транспортних засобів буде контролюватись пересувними комплексами габаритно-вагового контролю.

  Укравтодор закликає водіїв та перевізників, маршрути яких пролягають через Чернігівську область, завчасно подбати про транспортування необхідних вантажів та організацію роботи автотранспорту  відповідно до встановлених параметрів.