• In English
 • Міністр фінансів України зустрівся із представниками Міністерства фінансів США і Ради нацбезпеки США
  опубліковано 26 лютого 2014 року о 09:14

  25 лютого Міністр фінансів України Юрій Колобов провів зустріч із представниками Міністерства фінансів США Даліпом Сінгхом та Елізабет Беррі, а також Старшим Директором з питань міжнародної економіки Ради національної безпеки США Рорі Макфаркуаром.

  У ході зустрічі Юрій Колобов наголосив, що у ці важкі часи випробувань для України Міністерство фінансів не припиняло свою роботу і продовжує працювати в цілодобовому режимі задля виконання своїх завдань. Сьогодні безперервна робота Міністерства спрямована на дотримання графіку щодо виконання як внутрішніх, так і зовнішніх платіжних зобов’язань України. Він також поінформував про те, що спостерігаються позитивні реакції ринків на заяви представників фінансових установ США та країн-членів ЄС про готовність надати фінансову допомогу Україні.

  У свою чергу, Рорі Макфаркуар позитивно оцінив роботу Міністерства фінансів України щодо забезпечення виконання покладених на нього завдань у складних для України умовах. На його думку, початок діалогу з МВФ та іншими міжнародними організаціями створить необхідні умови для спокійного виходу України на зовнішні фінансові ринки.

  Міністра фінансів України Юрій Колобов висловив вдячність за довіру та підтримку з боку США, та запевнив про готовність Міністерства фінансів України до якнайшвидшого запровадження необхідних реформ з метою збереження та дотримання статусу відповідального та надійного платника за боргами.