• In English
 • У 2013 році завдяки державним житловими програмам у будівельну галузь залучено 1,3 млрд. грн., - О. Вілкул
  опубліковано 20 лютого 2014 року о 09:16

  У Києві 19 лютого відбулося засідання спостережної ради Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву. На засіданні, зокрема, був заслуханий та затверджений звіт про результати роботи Фонду у 2013 році, та визначені стратегічні напрямки діяльності на 2014 рік.

  Голова спостережної ради, Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул зазначив, що користь від державних житлових програм мають як звичайні громадяни, що отримують можливість придбати на пільгових умовах житло, так і економіка держави, в першу чергу її будівельна галузь. «За результатами 2013 року завдяки програмам, які реалізує Держмолодьжитло, в будівельну галузь залучено понад 1,3 млрд. грн. Зокрема: 199,1 млн. грн. коштів державного бюджету, 35,5 млн. грн. коштів місцевих бюджетів; внесків громадян – 583,3 млн.грн., а також кредитних ресурсів комерційних банків – 501,2 млн. грн.», - сказав Олександр Вілкул.

   «В Державному бюджеті на 2014 рік передбачені кошти, які забезпечать розвиток всіх діючих житлових програм в поточному році», - сказав Віце-прем’єр-міністр.

  Держмолодьжитло залишається дієвим інструментом державної житлової політики. На сьогодні Фондом напрацьовані та використовуються різноманітні механізми вирішення житлового питання для різних категорій громадян.

  У звіті про діяльність Фонду Голова правління Леонід Рисухін зазначив, що основними досягненнями у минулому році є ефективне виконання програм забезпечення молоді житлом та забезпечення населення доступним житлом, а також, програми здешевлення вартості іпотечних кредитів громадян.

  За словами Леоніда Рисухіна, за програмами, які реалізує Держмолодьжитло, в 2013 році 3393 сім‘ї придбали доступне житло, що на16 % більше показників 2012 року.

  В 2013 році, в рамках реалізації програм Фонду, введено в експлуатацію 96 житлових будинків у різних регіонах України в яких 2495 квартир отримали сім’ї – учасники програм Фонду.