• In English
 • У 2013 році у Міноборони не допущено втрат та збитків на суму 106 млн. грн.
  опубліковано 17 лютого 2014 року о 16:26

  У 2013 році у Міністерстві оборони України не допущено втрат та збитків на суму 106 мільйонів гривень.

  «Корупція сьогодні виступає головним дестабілізуючим чинником проведення реформ у Збройних Силах України. У 2013 році боротьбу з корупційними проявами було виведено на новий якісний рівень», – повідомив сьогодні, 17 лютого, у Будинку Уряду під час брифінгу Міністр оборони України Павло Лебедєв.

  Він зазначив, що минулого року впроваджено новий вид діяльності – попередній моніторинг ризикових операцій, який серед центральних органів виконавчої влади впроваджено лише Міністерством оборони України.

  «За результатами цієї роботи у 2013 році не допущено втрат та збитків на суму 106 мільйонів гривень», – відзначив Павло Лебедєв.

  Внутрішній аудит розповсюджено на усі сфери діяльності оборонного відомства. Особлива увага приділяється зонам корупційних ризиків у таких сферах як відчуження і реалізація військового майна, орендні відносини, закупівля товарів та послуг, утилізація боєприпасів.

  «У 2013 році аудитами встановлено порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму 320,7 млн. грн., при цьому відшкодовано 58 млн. грн. За результатами контрольних заходів притягнуто до дисциплінарної відповідальності 770 осіб, до матеріальної – 813, з них звільнено 59 осіб», – наголосив Міністр оборони України Павло Лебедєв.