• In English
 • У 2013 році кількість льотно-тактичних навчань ескадрилій зросла в сім разів
  опубліковано 17 лютого 2014 року о 15:33

  «У порівнянні з 2012 роком, минулого року збільшено витрати на бойову підготовку на 209,7 млн. грн. (на 21,8 %), що дало можливість виконати практично всі заходи бойової підготовки, наростити показники підготовки трьох видів ЗС України», – відзначив під час брифінгу у Будинку Уряду виконуючий обов’язки Міністра оборони України Павло Лебедєв.

  Він наголосив, що у 2013 році підготовка Збройних Сил України була організована, і проводилася за новою системою, необхідність якої обумовлена відмовою від комплектування строковиками.

  «У 2013 році введено в систему підготовки більше 100 сучасних стандартів, що дозволило суттєво підвищити кількісні та якісні показники порівняно з 2012 роком», – зазначив Павло Лебедєв.

  Наприклад, кількість батальйонних тактичних навчань зросла на 75 відсотків, льотно-тактичних навчань ескадрилій – в сім разів, артилерійських стрільб по морським цілям – на 68%, стрільб зенітних ракетних комплексів – більш ніж в два рази.

  Крім того, у 2013 році на озброєння прийнято 13 нових зразків озброєння та військової техніки, що майже на третину більше, ніж у 2012 році.

  «Закуплено та поставлено у війська 236 одиниць нових та модернізованих зразків озброєння та військової техніки», – повідомив виконуючий обов’язки Міністра оборони України Павло Лебедєв.