• In English
  • НКЦПФР: Робота щодо приведення діяльності акціонерних товариств до норм законодавства продовжується
    опубліковано 17 лютого 2014 року о 10:43

    Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) традиційно повідомляє про результати своєї роботи в напрямку приведення діяльності емітентів у відповідність до норм Закону України «Про акціонерні товариства».

    «Комісія вкотре прийняла рішення щодо усунення порушень та зупинення внесення змін до системи депозитарного обліку цінних паперів - на цей раз у відношенні ЗАТ «Мейбел» та ЗАТ «Інкерман». У той же час, нами відновлено внесення змін до системи реєстру власників іменних цінних паперів та до системи депозитарного обліку цінних паперів ПАТ «Київський завод колійного устаткування імені Мельнікова». Відрадно те, що емітенти реагують на відповідні рішення Комісії та приводять свою діяльність у відповідність до вимог вітчизняного законодавства. Таким чином, можна констатувати, що така робота регулятора є плідною і приносить результат», - розповів Євген Воропаєв, член НКЦПФР, відповідальний за даний вектор діяльності Комісії.

    Нагадаємо, що НКЦПФР проводить активну діяльність у напрямі зупинення внесення змін до системи реєстру власників іменних цінних паперів та до системи депозитарного обліку цінних паперів емітентів, що не привели свою діяльність у відповідність до законодавства та не провели дематеріалізацію своїх цінних паперів і не внесли необхідні зміни до статуту, а також тих акціонерних товариств, що систематично не подають свою фінансову звітність до регулятора.