• In English
 • Послугами Sky Taxi вже скористалося півмільйона пасажирів
  опубліковано 13 лютого 2014 року о 16:43

  13 лютого в аеропорту «Бориспіль» обслужили 500-тисячного пасажира Sky Taxi. Служба Sky Taxi є власним проектом першого в Україні державного таксі, що на сьогодні залишається унікальним для країни за якістю та безпекою сервісу. Завдяки роботі Служби Sky Taxi було відкрито новий етап розвитку таксомоторних перевезень в Україні.

  «Реалізація проекту Sky Taxi дозволила підняти імідж аеропорту «Бориспіль» на кардинально новий рівень, - заявив 12 лютого на прес-конференції Генеральний директор ДП МА «Бориспіль» Олексій Кочанов. Новий парк Sky Taxi сучасних автомобілів, найнижчий тариф по Києву для автомобілів такого класу, оперативне надання авто за вказаною адресою, щоденний контроль технічного стану машин та медичний огляд водіїв – це той рівень сервісу та безпеки, який повністю відповідає європейським стандартам».

  Незважаючи на те, що цей проект є непрофільним для авіаційного підприємства, його реалізація залишається одним із важливих елементів підвищення рівня доходів за неавіаційними видами діяльності. Саме тому наразі в аеропорту визначають шляхи подальшого розвитку проекту. Розробка та впровадження нової бізнес-моделі має зробити цей успішний з погляду іміджевої складової проект також фінансово вигідним.

  Нагадаємо, нині у розпорядженні служби Sky Taxi перебуває 110 автомобілів Hyundai Sonata. Пасажири «Борисполя» можуть скористатися цими послугами як безпосередньо в аеропорту, так і по Києву. Із жовтня тариф на послуги Sky Taxi по місту був знижений до 3,5 грн.

  Пік перевезень Sky Taxi було зафіксовано у липні 2013 року, коли послугами таксі аеропорту скористалося 38 922 осіб. Понад 4000 мандрівників розрахувалися за послуги платіжними картками. Sky Taxi – єдина служба таксі в Україні, яка після завершення поїздки надає кожному клієнтові фіскальні чеки. Саме завдяки цьому механізму клієнт може бути впевнений у правильності ціни, яку він сплатив за поїздку.

  Довідка

  Автомобілі Sky Taxi аеропорту «Бориспіль» забезпечують найвищий рівень сервісу для пасажирів: автопарк представлений модельним рядом HyundaiSonata2.0АКП, ESP 201, комфортабельні салони яких оснащені системами кондиціонування і подушками безпеки. Кожна машина має містке багажне відділення. Передбачені крісла для дітей.

  Усі авто обладнані таксометром (отримання чека виключає можливість завищення вартості поїздки й надає додаткову опцію контролю екіпажу), більшість – POS-терміналом (оплатити послугу можна платіжною банківською карткою), відеореєстратором (GPS-модуль забезпечує додаткову систему контролю), GPS-навігатором (дозволяє визначити найкоротший шлях доточки призначення), а вбудований bluetooth надає вихід до каналу GPRS для визначення заторів.