• In English
 • Держфінінспекція у м. Києві у січні відшкодувала втрат на 7,6 млн. грн.
  опубліковано 13 лютого 2014 року о 15:54

  Фахівці Держфінінспекції у м. Києві протягом січня 2014 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму більш як 7,6 млн. грн. Зокрема, відшкодовано і поновлено 3,4 млн. грн. втрат державного і 4,2 млн. грн. місцевого бюджетів.

  За матеріалами ревізій керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 12 управлінських рішень. За вчинені фінансові порушення 20 посадових осіб притягнено до адміністративної відповідальності, 23 – до дисциплінарної, одну – до матеріальної. Восьмеро осіб звільнено із займаних посад.

  У восьми випадках до установ, де були виявлені порушення бюджетного законодавства, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, двом установам зменшено бюджетні призначення.

  Крім того, інспекція направила до Державної служби фінансового моніторингу дві інформації про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, на суму майже 831 тис. грн. Складено та направлено до суду 13 протоколів про порушення законодавства при здійсненні закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти.

  За матеріалами ревізій і перевірок правоохоронні органи розпочали 7 досудових розслідувань.