• In English
  • В Одеській області актуалізовано нормативну грошову оцінку земель 603 населених пунктів
    опубліковано 13 лютого 2014 року о 11:05

    На сьогодні в Одеській області стовідсотково проведено нормативну грошову оцінку земель населених пунктів. Про це повідомила під час розширеної апаратної наради Одеської обласної державної адміністрації начальник головного управління Держземагентства в області Лариса Танова.

    Вона зазначила, що у 2013 році на території області актуалізовано нормативну грошову оцінку земель 603 населених пунктів, що становить 51,3% від їх загальної кількості. Таку роботу проведено у Біляївському, Балтському Іванівському, Ізмаїльському, Саратському, Ширяївському, Комінтернівському, Кодимському, Котовському, Любашівському, Миколаївському, Овідіопольському, Роздільнянському, Ренійському, Савранському, Тарутинському, Татарбунарському районах, містах Ананьєві, Арцизі, Котовську та Южному. Повторна нормативна грошова оцінка земель населених пунктів виконана за рахунок сільських, селищних та міських бюджетів. За кошти обласного бюджету відповідні роботи проведено у семи населених пунктах Ширяївського району та с. Великорибальському Саратського району.

    Також Лариса Танова зазначила, що головне управління проводить організаційні заходи для забезпечення бюджетного фінансування та проведення у 2014 році нормативної грошової оцінки земель 371 населеного пункту (31,6% від їх загальної кількості в області). А саме: 31 населеного пункту в Ананьївському, 63 поселень у Березівському, 82 у Великомихайлівському, 20 населених пунктів у Кілійському, 55 у Красноокнянському, 53 поселень у Фрунзівському, 65 населених пунктів у Ширяївському та двох у Комінтернівському районах. Листи-клопотання щодо необхідності бюджетного фінансування цих робіт направлено головам відповідних райдержадміністрацій.