• In English
 • Штефан Фюле відвідав центральний госпіталь МВС України
  опубліковано 13 лютого 2014 року о 09:23

  Європейський комісар з питань розширення і європейської політики добросусідства Штефан Фюле закликав українських політиків пам’ятати, які наслідки можуть мати їхні рішення, а також нагадав про те, що по обидва боки барикад у Києві знаходяться люди.

  Відвідування лікувальних закладів уперше стало частиною програми його візиту. Штефан Фюле ознайомився з умовами лікування українських правоохоронців, які постраждали під час масових заворушень на вулиці Грушевського у столиці.

  Представники МВС України продемонстрували Єврокомісарові відеокадри, на яких зафіксовані наслідки протиправних діянь учасників масових заворушень. Він також мав змогу поспілкуватися з кількома правоохоронцями, які наразі проходять курс лікування у центральному госпіталі МВС.

  За словами Штефана Фюле, для нього в цей момент не важливо, на якій зі сторін барикад були потерпілі, адже це – люди, які отримали поранення. Він також зазначив, що хотів висловити їм звичайну людську солідарність і подякувати лікарям за їхню професійну роботу.

  «Я хотів би звернутися до політиків: коли вони будуть проробляти питання сьогодення та завтрашнього дня України, щоб вони мали на увазі, що деякі їхні рішення мають ось такі наслідки», – наголосив Європейський комісар з питань розширення і європейської політики добросусідства.