• In English
 • Відновлено рух вантажних поїздів після аварії на Донеччині, - О. Вілкул
  опубліковано 11 лютого 2014 року о 15:36

  Відновлено у звичайному режимі рух вантажних поїздів після аварії потягу з пропан-бутаном, що сталася 2 лютого 2014 року в Красноармійському районі Донецької області на залізничному перегоні «Удачне-Межова». Про це повідомив Олександр Вілкул, Віце-прем’єр-міністр, Голова держкомісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

  «Рух пасажирських поїздів планується повернути у звичайний режим вже сьогодні о 24:00», - уточнив він.

  Олександр Вілкул повідомив, що вже повністю відновлено пошкоджені 150 м залізничних колій та 520 м контактних мереж, підняті на рейки всі 26 вагонів з пропан-бутаном. «У цілому наслідки аварії ліквідовано. Комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій продовжує працювати над виявленням причин аварії», - сказав він.

  Незважаючи на високу складність аварії завдяки оперативним діям рятувальників, пожежних та залізничників аварія була вчасно локалізована, жертв та постраждалих не було.

  Нагадаємо, що через аварію потягу з 26 цистернами пропан-бутану 2 лютого у Красноармійському районі Донецької області на залізничному перегоні «Удачне-Межова» стався вибух, зайнялася пожежа, рух залізничного транспорту було зупинено, а після – переведено на обхідні шляхи. Бригади рятувальників, пожежних, залізничників відразу почали роботи з локалізації та тушіння пожару, підняття вагонів з пропан-бутаном на рейки, відтягнення інших вагонів на безпечну відстань.

  Для ліквідації аварії було залучене понад 50 одиниць техніки та понад 300 працівників від Укрзалізниці та ДСНС, які працювали в посиленому цілодобовому режимі. Комісією з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом Олександра Вілкула було вжито необхідних заходів, щоб оперативно усунути наслідки аварії та забезпечити безпеку людей.