• In English
 • Держава не може бути байдужою до інвалідів, які опинились у скрутному матеріальному становищі
  опубліковано 11 лютого 2014 року о 15:20

  Завдяки клопотанню Урядового  уповноваженого з прав інвалідів Олексія Журавка  надано допомогу сімдесятип’ятирічній  мешканці Херсонщини, яка стала інвалідом, внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції. 

  На жаль, так склались обставини життя, що маючи важкохворого сина,      наразі вона гостро потребує допомоги на його тривале лікування.

  З метою вирішення цього питання, Урядовий уповноважений залучив Міністерство охорони здоров’я, адже саме на цей орган виконавчої влади покладено завдання забезпечення додержання закладами охорони здоров’я права громадян на охорону здоров’я.

  Як наслідок, Міністерством доручено директору департаменту  охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації  організувати згідно  з медичними стандартами та уніфікованими клінічними протоколами медичної допомоги проведення її синові необхідних консультацій, з метою визначення тактики та місця подальшого його лікування, та відповідно до висновків спеціалістів забезпечити його кваліфікованим лікуванням за рахунок бюджетних коштів у межах фінансування.

  Крім того, за повідомленням Херсонської обласної державної адміністрації,  в області працює комісія з питань надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення, яка розглядає звернення громадян та надає допомогу за рахунок коштів обласного бюджету. Таким чином, інваліду ЧАЕС у грудні 2013 року виділено одноразову матеріальну допомогу на лікування в розмірі 2000 гривень. Водночас, відповідно до розпорядження міського голови їй надано грошову допомогу на лікування в розмірі 400 гривень, а синові –                 1200 гривень.

  “Я вдячний відповідальним управлінцям за вжиті заходи, спрямовані  саме на практичне  поліпшення якості життя людей, підтримку найбільш незахищених верств населення, які в силу об’єктивних причин не можуть самостійно забезпечувати власне існування чи тимчасово опинилися в скрутному становищі. Покладаю великі сподівання, що в подальшому наша спільна співпраця принесе користь найменш захищеним громадянам України,” – зазначив Олексій Журавко.