• In English
 • Коментар МЗС стосовно Висновків Ради ЄС у закордонних справах щодо України від 10 лютого 2014 р.
  опубліковано 11 лютого 2014 року о 15:04

  В Україні взяли до уваги схвалені 10 лютого 2014 року Висновки Ради ЄС у закордонних справах.

  Відзначаємо загалом збалансовану та конструктивну позицію Євросоюзу щодо оцінки подій в Україні і подальшої розбудови відносин між Україною та ЄС на основі всебічного діалогу і взаємодії.

  Уряд України поділяє більшість відзначених у Висновках підходів до врегулювання політичної кризи в Україні, а саме: віднайдення демократичного рішення шляхом мирного та інклюзивного діалогу, утримання всіх сторін від насильства та радикальних дій, забезпечення поваги основоположних прав і свобод людини, підтримання мирного характеру демонстрацій.

  Вчергове підтверджуємо незмінність курсу України на європейську інтеграцію, в основі якого впровадження суспільно-політичних і соціально-економічних реформ з метою наближення до кращих європейських стандартів.

  У цьому контексті виключно важливими є кроки, що здійснюються Євросоюзом разом з міжнародною спільнотою та міжнародними фінансовими інституціями з метою надання відповідної підтримки.

  Вітаємо відкритість ЄС до продовження стратегічної дискусії щодо кінцевої мети багатогранних та амбітних відносин між Україною та ЄС, відповідні сигнали щодо чого включені до Висновків Ради ЄС.