• In English
 • "Віті Семеренко вдалося вселити оптимізм усім українцям", - Сергій Арбузов
  опубліковано 09 лютого 2014 року о 20:58

  Виконуючий обов'язки Прем'єр-міністра Сергій Арбузов привітав українську біатлоністку з бронзовою медаллю Зимової олімпіади в Сочі, назвавши перемогу Віти Семеренко ще одним рядком в сучасній історії країни.

  У своїй вітальній промові Сергій Арбузов зазначив, що нашій спортсменці вдалося не просто завоювати почесну нагороду.

  «Віта Семеренко, в такий складний для країни період, своєю силою духу і волею до перемоги змогла вселити оптимізм усім громадянам України, які вірять і пишаються своєю країною, які звикли важкою працею примножувати славу нашого народу, демонструвати всьому світу невичерпний потенціал внутрішньої енергії, прагнення перемагати в чесній боротьбі. Ми пишаємося Вітою і всіма нашими олімпійцями. Спільними зусиллями нашим спортсменкам вдалося через вісім років знову змусити світ рахуватися з силою українського спорту в цілому, і біатлону зокрема», - сказав в.о. Прем'єр-міністра.

  Сергій Арбузов побажав бронзовому призеру Віті Семеренко, її сестрі Валентині, яка також брала участь у спринтерській гонці, а також усім українським спортсменам міцного здоров'я, сімейного благополуччя та нових перемог на благо українського народу.

  «Спорт, як і життя, не прощає помилок. Але аж ніяк не промахи, які трапляються в кожного, є вирішальним чинником у питанні - переможеш ти чи програєш. Цілеспрямованих людей промахи лише вчать не промахуватися!» - сказав в.о. Прем'єр-міністра, висловивши надію, що бронза в біатлоні - аж ніяк не остання медаль українців на Зимових олімпійських іграх 2014 року.

  Як відомо, Віта Семеренко фінішувала третьою у спринтерській гонці на 7,5 км.

  На фініші українці не вистачило миті, щоб випередити росіянку Ольгу Вілухіну - 1,8 секунди. Перемогу у спринті здобула словачка Анастасія Кузьміна.

  Віта Семеренко принесла Україні першу нагороду на Олімпіаді в Сочі. Більш того, наші спортсмени піднімаються на п'єдестал пошани на Зимових олімпійських іграх вперше з Турина-2006.