• In English
 • Олексій Журавко: Всі діти заслуговують на майбутнє
  опубліковано 10 лютого 2014 року о 13:54

  На адресу Урядового уповноваженого з прав інвалідів Олексія Журавка надійшло звернення  матері чотирирічного хлопчика, хворого на дитячий церебральний параліч,  які мешкають на Донеччині, з проханням про термінову допомогу.

  В інтенсивній боротьбі з хворобою, родина вже пройшли три курси реабілітації в Міжнародній клініці відновлювального лікування ім. Козявкіна у м. Трускавець. Незважаючи на діагноз, мама Дмитрика покладає великі сподівання, що після курсів реабілітації її хлопчик  зможе самообслуговуватись і навіть встати на ніжки. Але, на жаль, матеріальне становище родини не дозволяє проходити курси реабілітації та лікування у цьому закладі.

  Переслідуючи єдину мету – допомогти маленькому громадянинові України, Урядовий уповноважений з прав інвалідів звернувся до Міністерства охорони здоров’я стосовно розгляду можливості безкоштовного лікування Дмитрика в лікувальних закладах відповідного профілю системи охорони здоров’я України.

  Слід зазначити, що дитячий церебральний параліч (ДЦП) залишається на сьогодні складним захворюванням, тяжкість якого визначається ураженням багатьох систем організму, складними руховими розладами з поступовим розвитком контрактур суглобів та деформацій кінцівок. Значні порушення функції опорно-рухового апарату обмежують соціальну свободу дитини та є підставою для її фізичного каліцтва, формують психотип інваліда.

  За інформацією керівництва Міністерства охорони здоров’я, заступнику голови  – директору департаменту охорони здоров’я Донецької обласної державної адміністрації доручено забезпечити дитину-інваліда медичною допомогою та реабілітаційним лікуванням відповідно до рекомендацій спеціалістів  у межах державного та місцевих бюджетів, передбачених на цю мету.

  “Я глибоко переконаний, що всі діти заслуговують на майбутнє. Діагноз “дитячий церебральний параліч” в Україні мають понад 20 тисяч осіб. А це означає, що понад 20 тисяч сімей повсякдень несуть тягар безнадійного вироку, адже багатьом з тих, у кого в ранньому віці було визначено церебральний параліч, не вдається повноцінно увійти в звичне для інших життя. Держава зобов’язана всебічно підтримувати такі сім’ї та всіляко сприяти їм в отриманні безкоштовного лікування та реабілітації,” – зазначив Олексій Журавко.

  Всі небайдужі до чужої біди можуть надати свою матеріальну, спонсорську допомогу матері Латі Олені Леонідівні (+380505549743).

  Реквізити для перерахунків:

  Приватбанк, Р/с 29244825509100

  МФО 305299

  ЄДРПОУ 14360570

  карти 4149437736393131

   

  Щиро вдячний за людяність та порозуміння.