• In English
  • МОН щодо особливостей навчання студентів високого рівня спортивної кваліфікації
    опубліковано 10 лютого 2014 року о 13:04

    З метою створення сприятливих умов студентам високого рівня спортивної кваліфікації для поєднання їхнього навчання у вищому навчальному закладі з одночасною підготовкою та участю в Олімпійських іграх, міжнародних чемпіонатах та змаганнях Міністерством освіти і науки видано наказ від 08.01.2014 р. № 5 «Про особливості навчання студентів високого рівня спортивної кваліфікації», який зареєстровано Міністерством юстиції України 24 січня за № 153/24930.

    Тепер у студентів високої спортивної кваліфікації з’являється можливість більш якісно готуватись до міжнародних спортивних змагань, де вони представляють нашу державу. Водночас студенти-спортсмени також не втрачають можливість отримувати якісну вищу освіту, успішно поєднуючи навчання зі спортивними досягненнями.

    Як свідчить іноземний досвід, створення таких особливих умов навчання у вищих навчальних закладах студентів з високими спортивними досягненнями, є прогресивним кроком, оскільки така практика досить успішно реалізується в низці країн Західної Європи, Південної та Північної Америки.